Zmieniamy klimaty

Właściciele mieszkania mieli gustownie urządzone wnętrze. Jednak zapragnęli odmiany. Mieszkanie było zbyt ciemne, niedoświetlone, można by rzec ponure. Drzwi, schody i pozostałe elementy umeblowania nie wymagały wymiany, były w bardzo dobrej kondycji. 

Remont mieszkania
25 października 2018

Fit Cemento zmienia wnętrza nie do poznania

Co robić? Jak zmienić aranżację mieszkania bez demolki?

Nie trzeba już dużego nakładu pracy. Drzwi nie musimy podnosić. Znudziło nam się ciepłe wnętrze. Czujemy się trochę nieswojo. Odwagi!

Mikrocement Fit Cemento to powłoka grubości do 3 mm. To ogromna przewaga w sytuacji liftingu wnętrza. Możemy pokryć starą powłokę nową nie zmieniając wysokości posadzki czy grubości ściany. 

Nowa odsłona ...

Projekt stawiał jasny cel: rozjaśnić i unowocześnić wnętrze. Powłoka mikrocementu Fit Cemento stała się neutralnym tłem do nowoczesnej aranżacji dekadenckiego wnętrza przy użyciu niewielkich środków i bez totalnej rozwałki. 

lastryko

To jest element tekstowy. Kliknij ten element dwukrotnie, aby edytować tekst. Możesz też dowolnie zmieniać rozmiar i położenie tego elementu oraz wszelkie parametry wliczając w to tło, obramowanie i wiele innych. Elementom tekstowych możesz też ustawić animację, dzięki czemu, gdy użytkownik strony wyświetli je na ekranie, pokażą się one z wybranym efektem.